Zapraszam na WIECZÓR MUZYKI I FRASZKI, który odbędzie się o godz. 18 w piątek 21 września 2018 w pięknej Sali Portretowej Zamku Królewskiego w Niepołomicach (na pierwszym piętrze). W części muzycznej własne piosenki wykona Barbara Leśniak, a ja zaprezentuję tomik KOPALNIA MYŚLI oraz niepublikowane fraszki Wstęp wolny.
Do zobaczenia, Marcin UrbanFundacja Zamek Królewski oraz Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach serdecznie zapraszają w czwartek 17 maja 2018 o godzinie 18.00 na WIECZÓR POEZJI, PIOSENEK I FRASZEK MARCINA URBANA. Podczas tego spotkania zaprezentowane będą piosenki w wykonaniu dwóch śpiewających kompozytorek z Krakowa, Barbary Leśniak i Wiktorii Oliwa. Swoje najnowsze wiersze i fraszki przeczyta niepołomicki poeta Marcin Urban. Gwarantujemy pogodny klimat spotkania i mnóstwo pozytywnych myśli. Przewidujemy też miłe niespodzianki. Koncert odbędzie się w Sali Rycerskiej Zamku w Niepołomicach. WSTĘP WOLNY.

Dom Kultury ?Podgórze? ul. Sokolska 13, Kraków, ZAPRASZA w czwartek 24 września o godzinie 18.00 na spotkanie literackie i koncert pt. „Malowanie muzyką i słowem”. W programie premiera dwóch zestawów pocztówek poetyckich oraz tomiku wierszy i fraszek CZAS MYŚLI Marcina Urbana, a także piosenki w wykonaniu Julii Zaryckiej (skrzypce, śpiew) i Łukasza Sokoła (fortepian, śpiew).